WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 6787008
nr 678 7008
WALL CLOCK
gilt, Swedish Empire style, F W Tornberg, Stockholm, wear.
förgylld, Empire-stil, F W Tornberg, Stockholm
Condition: slitage
4000
SEK 3000
Monday January 31 2011
at 16:00:00
31/1 15:37:31
Karl Johanstil/Empir